Uvjerljivi rukometaši Rugvice zamrznuli Varaždin 1930 na -26

Nakon šezdeset minuta semafor je pokazivao 48:22 u korist domaće momčadi
DSC_3051

U lijepo popunjenoj dvorani Osnovne škole Rugvica rukometaši Rugvice ugostili su drugu ekipu Varaždina 1930, koju su porazili s uvjerljivih 48:22.

Od početka susreta vidjela se velika kvaliteta između ove dvije ekipe, te su domaći rukometaši već do odmora stekli 12 zgoditaka prednosti (23:11). I u nastavku susreta Rugvičani nastavljaju istim tempom te goste ostavljaju zamrznute na -26, jer po isteku šezdesete minute semafor jr pokazivao 48:22.

U domaćem sastavu istaknuli su se Momčilo Filipović s 8 pogodaka, a raspoložen je bio i Nikola Perković sa 7 zgoditaka. Svoj dan su imali i vratari koji su obranili 24 udarca protivničkih igrača.

S deset osvojenih bodova rukometaši Rugvice drže treću poziciju s bodom manje od vodećeg Siska, a sljedeće kolo donosi im gostovanje u Grubišnom Polju kod momčadi Ilove, koja je na pretposljednjem mjestu s tek jednim osvojenim bodom.