Uvjerljiva pobjeda rukometašica Dugog Sela ’55 za skok na peto mjesto

U 15. kolu Prve lige Dugoselke su na domaćem parketu su s uvjerljivih 38:20 svladale ekipu Murvice
152795069_3970821149636243_7949158094151136001_o ŽRK Dugo Selo

Rukometašice Dugog Sela ’55 nastavile su visoki ligaški let. U 15. kolu Prve lige Dugoselke su na domaćem parketu su s uvjerljivih 38:20 svladale ekipu Murvice, revanširavši im se za poraz iz prvog dijela sezone. Četvrta je to utakmica u nizu u kojoj ekipa Nenada Plašića bilježi pozitivan rezultat, koji im je donio peto mjesto na ligaškoj ljestvici sa 17 osvojenih bodova.

Sama utakmica od prvog sučevog zvižduka bila je jednosmjerna utakmica u kojoj je domaća ekipa već nakon prvih trideset minuta imala +10 (20:10). U 40. minuti gošće iz Crikvenice približile su se na šest golova zaostatka (23:17), nakon čega je klupa Dugog Sela ’55 zatražila minutu predaha za vraćanje djevojaka na tvorničke postavke. Uslijedila je serija 10:2 za vodstvo 33:19 i mirno privođenje utakmice kraju.

U domaćoj ekipi devet se igračica upisalo u listu strijelaca. Najefikasnija po tko zna koji puta ove sezone Josipa Bebek koja je 13 puta pogađala suparničku mrežu. Mara Budić također na visini zadatka sa 17 obrana (visokih 50 posto).