Uvjerljiva pobjeda rukometaša Dugog Sela

Rukometaši Dugog Sela na domaćem su parketu s uvjerljivih 45:28 svladali momčad Preloga
DSC_5780

Rukometaši Dugog Sela na domaćem su parketu s uvjerljivih 45:28 svladali momčad Preloga. Četvrta je to pobjeda Dugoselaca koji su trenutno sedmoplasirani sastav Prve lige-Sjever.

Izuzev minimalnog početnog vodstva gostiju od 1:0, domaći igrači serijom 8:0 u narednih devet minuta stječu vodstvo od 8:1, čime su i riješili pitanje pobjednika. Na isteku prvih trideset minuta bilo je +5 za domaću momčad (21:16), koja je u nastavku susreta pojačala ritam te u posljednju četvrtinu susreta ušla s dvoznamenkastom prednošću koja je na kraju iznosila konačnih +17.

S 11 pogodaka najučinkovitiji igrač u domaćim redovima bio je Zlatko Raužan, dok su po pet pridodali Anto Agatić i Andrija Pervan.

U srijedu 16. prosincana rasporedu je posljednja utakmica dugoselskih rukometaša u ovoj godini, jer gost Gradske sportske dvorane bit će momčad Metalca.