TKD Dugo Selo odličan na M-2 turniru, Mia Matković najbolja mlađa kadetkinja

273954083_1964778997017569_6999805189812853263_n

Proteklog vikenda u Rugvici je u organizaciji TKD Rugvica održano 19. izdanje međunarodnog M-2 turnira. Ovogodišnji je turnir okupio 20 klubova iz Hrvatske i Mađarske, a među sudionicima su bili i natjecatelji Taekwondo kluba Dugo Selo.

Dugoselski je klub osvojio drugo mjesto ekipno i drugo mjesto u kategoriji mlađih kadeta, osvojivši ukupno sedam odličja.

Zlatna odličja su osvojile Mia Matković koja je ujedno bila i najbolja mlađa kadetkinja turnira te Kiara Hrdan, srebrne medalje osvajaju Paua Terzić, Helena Daničić i Eva Vidak, dok s broncama oko vrata natjecanje završavaju Lara Šalamon i Mia Gogić.