Poraz na startu Europske lige

Thüringen u nastavku gurnuo Lokomotivu u poraz

Nakon odličnih 30 minuta u kojima su imale u tri navrata +3, rukometašice Lokomotive u drugom dijelu ostale su bez pravog odgovora i ekipa Thüringena stigla je do uvjerljive pobjed
Rukometašice Lokomotive obranile naslov prvakinja Hrvatske Zeljko Hladika/PIXSELL

Rukometašice Lokomotive doživjele su uvjerljiv poraz u utakmici prvog kola skupine B Europske lige. Bolje od Lokosica bile su igračice njemačkog Thüringena, koje su u Sutinskim vrelima slavile s 28-21.

Nakon odličnih 30 minuta u kojima su imale u tri navrata +3, rukometašice Lokomotive u drugom dijelu ostale su bez pravog odgovora i ekipa Thüringena stigla je do uvjerljive pobjede do koje su je predvodile Kathrin Pichlmeier i Johanna Reichert s po sedam pogodaka. Kristina Dramac s pet pogodaka bila je najefikasnija igračica domaće momčadi, a po četiri gola postigle su Ana Malec i Kristina Prkačin.

Uz ove dvije ekipe u skupini B još su rumunjska Dunarea i francuski Chambray, koji će svoju utakmicu odigrati u nedjelju.