Strmcu nakon preokreta bodovi protiv Rakovca

Gosti slave, dok domaćini iz Rakovca žale za propuštenom prilikom i odličnim ulaskom u utakmicu
WhatsApp Image 2019-10-28 at 08.49.51

Lokalni derbi Jedinstvene županijske lige odigran je u Rakovcu, gdje je istoimeni domaćin ugosti Strmec. Pobjeda i tri boda pripala su gostima, koji su stizali zaostatak od dva zgoditka te na kraju slavili s 3:2.

Korenika je Rakovec doveo u vodstvo u 10. minuti, a tek što su gosti krenuli s centra, domaćini su preko Dujmića podebljali prednost. Ipak, gosti iz Bedenice do odlaska na odmor preko Karla i Hrvoja Šilinića dolaze do izjednačenja.

Otvorena igra nastavljena je i u drugih 45. minuta, a potpuni preokret gostujući su igrači napravili u 80. minuti kada Kranjec postavlja konačnih 3:2.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 11. KOLO
NK RAKOVEC – NK STRMEC 2:3 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Korenika (10), 2:0 Dujmić (11), 2:1 K. Šilinić (25), 2:2 H. Šilinić (29), 2:3 Kranjec (80)
NK RAKOVEC: Mihalic, Babić, Hren (Jajić 60), N. Dujmić (od 60. Tomić), Dujmić, Boroša (od 35. Novoselec), Jendriš, Stjepanović (od 60. Baček), Korenika, Grbavac (od 68. Gomerčić) ,Grgoić. TRENER: Denis Madžar
NK STRMEC: Plantić, Mrazović, Sedlar, K. Šilinić, Bičak (od 46. Šantek), Kranjec , Bedeković, H. Šilinić, Martinić, Latin (od 53. Ključar), Trcak (od 46. Šavorić). TRENER: Tomica Pisačić