Špoljarić u sudačkoj nadoknadi ukrao show Serderovu

Inter i Osijek podijelili su bodove u 12. kolu HT Prve lige odigravši 3:3
U 12. kolu HT Prve lige sastali se Inter Zaprešić i Osijek

Inter i Osijek odigrali su izuzetno zanimljivu i dopadljivu utakmicu danas poslijepodne u Zaprešiću, gdje su gosti do boda stigli u 93. minuti. Iako su gosti bili izraziti favoriti, na kraju trebaju biti i više nego zadovoljni osvojenim bodom, jer su u samoj završnici susreta nadoknadili dva zgoditka minusa.

Osijek je poveo u 27. minuti preko Marića koji je bio precizan s jedanaest metara, nakon čega na scenu stupa trostruki strijelac Serder Serderov, koji je do odlaska na odmor u 32. i 43. matirao gostujućeg vratara za preokret rezultata.

Drugi dio bolje otvara Inter koji preko Serderova u 63. minuti dolazi do prednosti od 3:1, koju igrači trenera Samira Toplaka nisu znali do kraja kapitalizirati. Lopa je u 72. minuti vratio nadu Osječanima, kojima je u sudačkoj nadoknadi bod osigurao Špoljarić.