Slavlje Taurusa u derbi susretu. Igor Mostarlić se vratio golom

U današnjem derbi susretu 10. kola Druge lige-Zapad Futsal Gorica je u Gradskoj sportskoj dvorani slavila s 3:2 nanijevši momčadi Pule prvi ovosezonski poraz
DSC_4504

Malonogometaši Gorice revanširali su se Puležanima za poraz u finalu Kupa. U današnjem derbi susretu 10. kola Druge lige-Zapad Futsal Gorica je u Gradskoj sportskoj dvorani slavila s 3:2 nanijevši momčadi Pule prvi ovosezonski poraz. Sve zanimljivo dogodilo se u prvom dijelu u kojem je i postignut konačan rezultat utakmice.

Gorica je povela u sedmoj minuti golom Čirjaka, da bi Igor Mostarlić koji se vratio na malonogometne terene postigao drugi zgoditak za domaću momčad u 17. minuti. U istoj minuti Pula preko Pausa dolazi do svog prvog zgoditka.

Ježić u 19. poentira za 3:1, da bi u 20. Imširević smanjio na 3:2, nakon čega se i drugom dijelu mreže više nisu zatresle.