Lokosi opet četvrti

Slavlje Lokomotive u Varaždinu

Prvi pogodak za Lokomotivu postigao je Silvio Goričan u 43. minuti, dok je u 49. Michele Šego pogodio vlastitu mrežu za konačnih 0:2
Varaždin i Lokomotiva sastali se 30. kolu SuperSport HNL-a Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U prvom subotnjem susretu 30. kola SuperSport HNL-a nogometaši Lokomotive uspješno su obavili gostovanje kod Varaždina gdje su s 2:0 pobijedili istoimenog domaćina.

Prvi pogodak za Lokomotivu postigao je Silvio Goričan u 43. minuti, dok je u 49. Michele Šego pogodio vlastitu mrežu za podebljanje vodstva Lokomotive, koja je pobijedila nakon što je u zadnja dva ligaška susreta remizirala.

Pobjedom je Lokomotiva opet na četvrtom mjestu ljestvice, s dva boda više od Osijeka, koji sutra na praznom Poljudu igra protiv Hajduka. Varaždin je ostao na sedmom mjestu.