Sesvete na Sajmištu svladale Vrbovčane

NK Vrbovec - NK Sesvete 1:3
vrb

Nogometaši Vrbovca u subotu su prijepodne na svom travnjaku odigrali i četvrtu pripremnu utakmicu protiv Sesveta; slavili su gosti 3-1.

U prvom poluvremenu gosti su postigli dva pogotka, a u nastavku susreta postignut je po jedan gol sa svake strane. Osim toga, prvi strijelac Vrbovca Josip Colarić s bijele
točke pogodio je stativu u 16. minuti.

Novu pripremnu utakmicu Vrbovec igra iduću srijedu s Mladosti u Ždralovima.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
NK VRBOVEC – NK SESVETE 1:3
VRBOVEC, Gradski stadion. Gledatelja oko 100. Sudac: Čerkez, B. Crnoja i A. Crnoja (Vrbovec).
STRIJELCI: 0:1 Kulenović (4), 0:2 Abramović (25), 1:2 Lovrić (49), 1:3 Pranjić (83 11m).
NK VRBOVEC: Zrinščak, M. Tolić, Jantoljak, G. Tolić, Lovrić, Ćosić, Bubnjar,
Martinović, J. Colarić, Babić, Slišković (još su igrali: Kralj, Mrazović, Kliček,Trošić, K. Colarić, Gašpar, Turk, Škaro, Boroša). TRENER: Dražen Biškup
NK SESVETE: Pičak, Laštro, Bilić, Musulin, Kulenović, Šuvar, Adžić, Opačić, Cvitanović, Abramović, Zorica (još su igrali: Jelavić, Benko, Salar, Krznarić, Lee, Bošnjak, Klarić, Đoper, Houdek, Pranjić). TRENER: Rajko Vidović