Sesvete Agroproteinka slavila u susjedskom derbiju protiv Dugog Sela ’55

U nastavku prvenstva rukometašice Sesveta ugostile su susjede iz Dugog Sela. U susretu punom preokreta domaće igračice došle su do dva boda nakon minimalne pobjede od 27:26.

Rukometašice Dugog Sela ’55 bolje su otvorile susret te su već nakon deset minuta igre imale pet zgoditaka prednosti (4:9), što su domaće igračice do odlaska na odmor uspjele stopiti na samo gol zaostatka (15:16). I početkom drugog dijela gošće serijom 3:0 bježe na plus tri (16:19). Vodstvo su igračice Dugog Sela držale do 53. minute u kojoj po prvi puta vodi domaći sastav (23:22). Do kraja susreta ekipe su se izmjenjivale u minimalnoj prednosti, a pobjedonosni zgoditak za Sesvete u posljednjoj je minuti postigla Lucija Peraica.

Domaću ekipu do pobjede su predvodile Dora Lukić i Iva Galetić sa sedam pogodaka, dok je na istom učinku kod Dugog Sela ’55 bila Anamarija Galić.