Šarić postigao 17, a Bogdanović 18 koševa

Phoenix Suns svladao je San Antonio Spurse, dok su Detroit Pistonse porazili Memphis Grizzliesi
dario šarić Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Phoenix Suns sinoć su u gostima s visokih 133-95 svladali San Antonio Spurse, a Dario Šarić je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 17 koševa, dok je Bojan Bogdanović u porazu svojih Detroit Pistonsa sudjelovao s 18 poena.

Phoenix je ponovno slavio nakon što mu je u petak Houston prekinuo niz od šest pobjeda, a Šarić je do odličnog učinka od 17 koševa došao u 21:28 minuti na terenu uz šut iz igre te je tomu pridodao tri skoka i dvije asistencije.

Od Detroit Pistonsa su sa 122-112 bolji bili gostujući Memphis Grizzlies kojima je to četvrta pobjeda u zadnjih pet utakmica. Bojan Bogdanović je na terenu proveo 24:02 minute i ubacio je 18 koševa uz po jedan skok, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.