Samobor pobjedom u nastavak sezone

30167419_728204164055955_5708007827741114992_o

Nogometaši Samobora zasluženo su na otvaranju proljetnog dijela sezone s 3:1 slavili protiv Strmca.

U 14. minuti domaćini preko Brčića dolaze u vodstvo. Strmec do izjednačenja dolazi u 36. minuti zgoditkom s bijele točke, odakle je precizan bio Novački.

Mreže su mirovale do 71. minute kada sudac ponovno pokazuje na jedanaest metara, ovoga puta za Samobor. Siguran realizator bio je Grgečić. Iako su Samoborci u posljednjih 12. minuta imali igrača manje, gosti iz Bedenice brojčanu prednost nisu iskoristili, štoviše primili si u 88. minuti i treći zgoditak za koji je zaslužan Bedeković.

JŽNL, 16. KOLO
NK SAMOBOR – NK STRMEC 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Brčić (14), 1:1 Novački (36-11m), 2:1 Grgečić (71-11m), 3:1 Bedeković (88)
NK SAMOBOR: Čutić, Dilberović, Grgečić (od 90. Burić), Severac, Makarun, Brčić, Lovrić (od 88. Devunić), Vujić (od 72. Voloder), Bedeković, Guliš, Ibrahimović (od 46. Galić). TRENER: Franjo Pužin
NK STRMEC: Plantić, Sedlar, Novački, Šilinić (od 46. Mrazović), Kranjec, Šavorić (od 64. H. Šilinić) , Bičak, Antolković, Bedeković, K. Šilinić, Latin (od 72. Kranjec). TRENER: Tomica Pisačić