SA ŽUPANIJSKIH NOGOMETNIH TERENA: Vatrogasac srušio lidera Kloštar

Donosimo sve rezultate utakmica s područja Zagrebačke županije
nk vatrogasac

Najuvjerljiviju pobjedu u 13. kolu Jedinstvene županijske lige ostvarili su nogometaši Mraclina koji su s uvjerljivih 5:0 svladali Rakovec. Strijelci za momčad trenera Marka Pancirova bili su Ivančić, Kolarić, Šikić, Jurić i Onić. Tri boda na neugodnom gostovanju u Stupniku osvojio je Polet koji je slavio s 2:1. Iako su domaćini poveli golom Adžemovića u 7. minuti, Polet je preko Tičarića i Šestaka došao do pobjede i tri boda. Turopoljac je u Mičevcu kod Klasa slavio s 4:2, a tri gostujuća boda slavi i Strmec koji je s 2:0 svladao Lomnicu. Istim je rezultatom Naftaš Ivanić pobijedio Dinamo u Jakovlju, dok je TOP u Rakovom Potoku došao do pobjede od 3:0. Sveta Nedelja je s 3:2 bila bolja od Vatrogasca, dok su Samobor i Ban Jelačić podijelili bodove odigravši 1:1. Zbog izolacije momčadi Sloge nisu igrali Vinogradar i Sloga.

U 11. kolu Prve županijske lige-Istok vodeći Kloštar je pokleknuo u Kobiliću, gdje ih je Vatrogasac golovima Ivkića i Novaka svladao s 2:0. Kupa je zgodicima Poturice, Šandora, Blažinčića, Šestaka i Ruklića došla do uvjerljive 5:0 pobjede protiv Zvekovca. Buna je na domaćem terenu s 3:1 skinula skalp bolje rangiranoj Lonji. Novosel, Huđber i Vajda pogađali su za petu pobjedu kluba iz Male Bune. Ivan Britvec pogotkom u 25. minuti osigurao je pobjedu Meštrici kod Dubrave, dok je Milka Trnina u Vezišću s 3:0 slavila protiv Posavca. Ostrna i Dinamo Hidrel igrali su bez pogodaka, dok je susret između Mladosti i Bana Jelačića odgođen.

U 13. kolu Prve županijske lige-Zapad igrali su; Zrinski-Mladost (L) 4:0, Bestovje-Sava 0:4, Jaska-Novaki 6:0, Jamnica-Sloga SUZA 2:1, Krašić-Bregana 2:5, Mladost (KD)-HNK Tigar Rakitje 4:1, BSK-Savski Marof 1:2, Vrh-Klokočevac 0:0 i Mladost (KS)-Pušća 3:4.