S gostovanja u Splitu, Dugoselke se vraćaju neporažene

Rukometašice Dugog Sela tri kola bez poraza, nakon sinoćnjih 24:24 u Splitu kod ekipe Splita 2010
139844534_3879158072135885_4957611828989241964_o

Jako uzbudljiv i do kraja neizvjestan susret odigrali su Split 2010 i Dugo Selo ’55. Ukupno 10 izjednačenja rezultata bilo je u prvih 30 minuta.

Gošće su malo bolje počele drugo poluvrijeme, ali Split je brzo uzvratio i preselio prednost na svoju stranu. U jednom trenutku imale su domaće rukometašice i plus tri (20:17), ali nisu uspjele to održati do kraja.

Dapače, pet minuta prije posljednjeg sudačkog znaka, Dugo Selo je povelo 22:24. I da Anamarija Galić nije dobila dva isključenje u preostalom vremenu možda bi Dugo Selo odnijelo oba boda. Ovako je Venera Surjan 23 sekunde prije kraja zabila za izjednačenje i podjelu bodova. Uz nju, šest pogodaka za Split dala je i Klara Birtić.

Kod Dugog Sela ’55 prvi strijelac Josipa Bebek s osam pogodaka.