Četvrta u nizu

Rukometašice Udarnika nastavile pobjednički niz; trener Zrnić: Još imamo prostora za napredak

Nakon Sloge, Jamnice i Umaga, rukometašice Udarnika pobjednički su prošle i kroz Ivanić-Grad
392872293_805597131569658_1439854929695827218_n Facebook ŽRK Udarnik

Nakon Sloge, Jamnice i Umaga, rukometašice Udarnika pobjednički su prošle i kroz Ivanić-Grad. Na parketu Žeravinca, Kurilovčanke su s 29:25 svladale domaći Ivanić. Bio je to sraz dviju stopostotnih ekipa u prva tri kola, a taj niz nakon subotnje utakmice nastavile su rukometašice Udarnika, koje su zadržale vodeću poziciju.

Igračice trenera Darija Zrnića vodile su od prve do zadnje minute, da bi domaće rukometašice krajem prvog dijela stigle do izjednačenja (10:10), da bi opet Kurilovčanke u drugom dijelu odmah na startu odjurile na +5 i mirno privele utakmicu kraju.

-Bila je to prava prvenstvena utakmica, mogu čak reći i na prvoligaškom nivou s raspoloženim vratarkama s jedne i druge strane. Mi smo dominirali od prve do zadnje minute. Bili smo u rezultatskoj prednosti kroz cijelu utakmicu koju smo na kraju zasluženo dobili-kazao nam je trener Udarnika Dario Zrnić.

Doroteja Kontrec s osam zgoditaka bila je prvi strijelac Udarnika, za koji je Bernarda Mostarlić postigla šest, a Ela Bajkuša pet zgoditaka.

-Za sada sam zadovoljan sa svime. Samo nek nas zaobiđu ozljede i bit će to ok. Iskreno, imamo još dosta prostora za napredak- naglašava Zrnić, čiju ekipu za vikend očekuje domaća utakmica protiv Murvice.

-Ove sezone gube utakmice velikom razlikom. Bez obzira na to moramo biti na oprezu i maksimalno ući u susret kako bismo nastavili ovaj niz- zaključio je trener kurilovečkih rukometašica.