Rukometašice Dugog Sela uvjerljive protiv Splita, Josipa Bebek brojala do 12

+22 Dugoselski za ostanak na trećem mjestu
12.kolo_1.HRL_Dugo_Selo_55-Split_(20) HRS

Bila je to igra mačke i miša. Tim riječima najkraće se mogu opisati jučerašnji susret Dugog Sela ’55 i ŽARK Splita. Sraz dva neravnomjerna suparnika završio je uvjerljivom pobjedom domaćeg sastava koji je slavio s 41:19.

Već nakon prvih trideset minuta domaće rukometašice imale su dvoznamenkastu prednost, 22:9. Već tada je bilo vidljivo kako će susret na kraju završiti s još većom razlikom. Na isteku 60. minute semafor je pokazivao 41:19, čime su Dugoselke došle do osme ovosezonske pobjede.

Prvo ime u domaćim redovima bila je sjajna Josipa Bebek koja je postigla 12 zgoditaka iz 13 pokušaja. Inače, u domaćim redovima osam se igračica upisalo među strijelce, dok je Mara Budić zaustavila 17 pokušaja splitskih rukometašica.

-Trebala nam je jedna ovakva utakmica nakon prošlotjednog rezultata u Varaždinu gdje smo odigrali neriješeno i da dignemo tu dobru atmosferu na još jednu razinu te da se vratimo u pobjednički ritam. Mislim da smo popravili ono što nam je nedostajalo u prošlom kolu, a to su golovi iz brze tranzicije uz odlično potporu golmana. Na kraju jedna stvarno dobra utakmica s naše strane- na kraju utakmice rekla je Josipa Bebek.