Rukometašice Dugog Sela spašavale pobjedu u već dobivenoj utakmici

U utakmici s uzbudljivom završnicom, rukometašice Dugog Sela ’55 uspjele su na kraju s 21:20 svladati Split 2010
WhatsApp Image 2020-02-23 at 19.59.36

Zadovoljstvo i sreća napokon su sinoć obitavali u redovima ŽRK Dugo Selo ’55, jer Dugoselske su u susretu protiv Splita 2010 napokon zabilježile pobjedu i dva boda. Na isteku šezdeset minuta bilo je 21:20 za domaću ekipu, koja je umalo „prosula“ već dobivenu utakmicu.

Domaće rukometašice vodile su kroz cijelo utakmicu. Na odlasku na odmor bilo je +7 (13:6), da bi u 42. minuti semafor pokazivao 19:10. Činilo se u tim trenucima kako gošćama prijeti debakl, no uslijedio je veliki pad u igri domaće ekipe, te Splićanke u 57. minuti izjednačuju na 20:20.

Imale su gošće i napad za vodstvo, no njihov pokušaj zaustavila je Mara Budić koja je susret okončala s 14 obrana, dok pobjedu Dugom Selu ’55 pogotkom sa sedam metara osigurava Josipa Bebek, koja je s 10 pogodaka bila najučinkovitija domaća igračica.