Prva domaća pobjeda

Rukometašice Dugog Sela ’55 u nastavku do uvjerljive pobjede

Trolist Anja Vida Lukšić, Josipa Bebek i Jelena Pilić postigao je kombinirano 21 zgoditak
DSC_3422

Pobjedom 31:22 nad ekipom Osijeka, rukometašice Dugog Sela ’55 stigle su do druge prvenstvene i premijerne domaće pobjede u novoj sezoni, u kojoj je odrađeno već šest kola.

Susret Dugog Sela i Osijeka bio je izjednačen u prvih trideset minuta u kojima su gošće u jednom trenutku imale i +3 (7:10, 9:12), da bi semafor na kraju prvog dijela pokazivao 14:14. U nastavku susreta kvaliteta domaće ekipe došla je do izražaja. Osječanke su držale rezultatski priključak do 40. minute, nakon čega dugoselske igračice serijom pogodaka u 50. minuti bježe na +5 (24:19), da bi prednost do kraja utakmice narasla na +9.

Trolist Anja Vida Lukšić, Josipa Bebek i Jelena Pilić postigao je kombinirano 21 zgoditak (svaka po 7 golova), a dobar učinak na golu je imala Mara Plašić koja je susret završila s 12 obrana.