Rukometašice Dugog Sela ’55 preokretom u nastavku do slavlja

Dugoselske rukometašice zabilježile su drugu ovosezonsku pobjedu svladavši na svom parketu ekipu Sinja
76702310_2747495488635488_558313669369266176_o

Nakon pet uzastopnih poraza, rukometašice Dugog Sela ’55, u sedmom kolu Prve lige na svom su parketu s 31:28 slavile protiv ekipe Sinja. Do pobjede su domaće rukometašice došle u nastavku susreta, kada su zaostatak od tri pogotka s odmora (13:16), pretvorile u konačnih +3.

Prvi dio pripao je gošćama iz Sinja koje su nakon vodstva Dugoselki od 5:3 preokrenule rezultat i prešle u vodstvo koje su zadržale do odlaska na odmor. Boljom igrom u nastavku te serijom 7:0 odmah na početku drugog dijela, domaće su igračice vratile vodstvo koje su uspjele sačuvati do kraja susreta.

U domaćim redovima sedam se igračica upisalo u listu strijelaca, a najefikasnija među njima bila je Josipa Bebek s 13 pogodaka, dok je za ekipu Sinja Marija Hrgović-Tomić postigla deset zgoditaka.