Rukometaši Rugvice sjajnom završnicom došli do preokreta i pobjede

Rukometaši Rugvice pobjedom 32:27 zaključili su gostovanje u Zagrebu kod momčadi Libre Tehničar
rugvica rukomet

Rukometaši Rugvice pobjedom 32:27 zaključili su gostovanje u Zagrebu kod momčadi Libre Tehničar. Nije to bila igra za pamćanje rugvičkih rukometaša kojima se na kraju ipak pišu bodovi.

Lošu igru Rugvičana domaćin itekako koristiti u prvom dijelu u kojem kontroliraju rezultat koji je stalno na njihovoj strani te u nekoliko navrata rukometaši Libre Tehničara imaju četiri pogotka prednosti. Sličan je scenarij viđen i u drugom dijelu u kojem domaća momčad u 51. minuti ponovno ima +4 (25:21), da bi potom uslijedila sjajna serija Rugvičama koji u šest minuta postižu sedam uazstopnih pogodaka za vodstvo 28:25 koje nisu ispustili do kraja susreta.

Sa sedam pogodaka prvi strijelac Rugvice bio je Hrvoje Marinčić, dok su po pet pridodali Josip Nedić i Josip Milković. Kod domaćina po šest su pogodaka postigli Martin Franjko i Hrvoje Capan.