Rukometaši Rugvice kao gosti minimalno poraženi u svojoj dvorani

WhatsApp Image 2019-11-25 at 09.09.55

Rukometaši Rugvice u 11. kolu 2. HRL-Sjever, gostovali su u svojoj dvorani protiv ZG Dubrave, koja je na kraju slavila s minimalnih 24:23.

Rugvičani vrlo nervozno otvaraju susret, s puno promašaja i izgubljenih lopti, što domaćin koristi i s lakoćom održava vodstvo do poluvremena koje završava s 20:15 u korist rukometaša ZG Dubrave. U nastavku susreta nešto drugačiji rukomet u kojem su igrači Rugvice stisnuli u obrani te malo po malo stizali razliku.

U zadnju minutu ušlo se tako u egalu, rezultatom 23:23, ali rukometaši ZG Dubrave bolje se snalaze i osvajaju dva boda nakon pobjede od 24:23. Bilo je to čudno poluvrijeme, u kojem su zagrebačkom sastavu bila dovoljna četiri pogodaka u drugih trideset minuta da pobijede.

Najefikasniji kod ZG Dubrave bio je Mateo Brašnić Ferreira s 8 pogodaka, dok je kod Rugvice Matija Vrbić zabio četiri zgoditka.

Pred Rugvicom, koja je i dalje na trećem mjestu nova su dva domaća susreta. Najprije će u srijedu u Kup susretu ugostiti vodeću momčad Premijer lige Goricu, dok ih u prvenstvu za vikend očekuje sraz protiv druge momčadi Dubrave.