Rukometaši Rugvice domaću polusezonu zaključili pobjedom

WhatsApp Image 2019-12-02 at 09.15.40

U posljednjoj domaćoj utakmici ove godine rukometaši Rugvice ugostili su drugu momčad Dubrave, koju su porazili s 32:28.

Utakmicu bolje otvaraju domaći igrači, koji odmah na početku nameću svoj ritam koji mladi dečki iz Dubrave nisu mogli kontrolirati, te već nakon prvih pola sata Rugvičani imaju pet pogodaka viška (18:13). U nastavku susreta ista priča kao i u prvih trideset minuta u kojima gosti hvataju rezultatski zaostatak, ali neuspješno te bodovi ostaju u Rugvici.

U redovima Rugvice istaknuo se Matija Vrbić s 10 postignutih pogodaka, dok je kod gostiju također 10 pogodaka postigao Viktor Bošnjak.

Nakon 12 odigranih kola momčad Rugvice nalazi se na trećem mjestu sa 17 osvojenih bodova, tri boda manje od Petrinje kod koje gostuje u posljednjem kolu.