Rugvica u oslabljenom sastavu poražena u Marofu

77020800_2391799397803327_2898780608979271680_o

U 16. kolu 2. HRL Sjever rukometaši Rugvice gostovali su u Marofu kod istoimenog domaćina bez nekoliko prvotimaca i u pomlađenom sastavu, koji je na kraju poražen s 37:35.

Rugvica bolje otvara susret i drži vodstvo sve do sredine prvog poluvremena kada domaćin preuzima inicijativu te okreće rezultat i odlazi na poluvrijeme s prednošću od 20:14. U drugom poluvremenu Rugvičani pokušavaju sustići prednost domaćina, a najbliže su bili petnaestak minuta prije kraja kada su smanjili na 28:27. No, od tada domaćin kontrolira utakmicu do kraja.

Najbolji strijelac u redovima Rugvice bio je Filip Brkić s 11 postignutih pogodaka, dok je kod Marofa Patrik Ipša upisao 13 pogodaka.

S ovim porazom stanje na tablici nije se promijenilo, a Rugvica se nalazi na četvrtom mjestu s 21 osvojenim bodom.