Rugvica Sava 1976 svladala Samobor

Rugvica Sava 1976 u sedmom kolu Jedinstvene županijske lige na igralištu u Sopu s 3:1 je bila uspješnija od nekadašnjeg prvoligaša, Samobora
WhatsApp Image 2019-09-29 at 12.48.23

‘-Još jedna sjajna utakmica na domaćem terenu. Odličnom igrom svladali smo Samobor te smo na tri boda do prvoga. Ovome se nitko nije nadao, šteta za onaj Klas i poraz u Mičevcu- javio nam se nakon pobjede Rugvica Save 1976 predsjednik Ivica Zelenbrz.

Rugvica Sava 1976 u sedmom kolu Jedinstvene županijske lige na igralištu u Sopu s 3:1 je bila uspješnija od nekadašnjeg prvoligaša, Samobora koji strmoglavo nizi prema dnu. Nakon što se mreže nisu zatresle u prvom dijelu, nastavak je donio odlučnijeg domaćina koji do tri boda dolazi zahvaljujući Ivana Bandiću, kojega je trener Ante Klarić u igru uveo u 58. minuti.

Ovaj mu se odužio s dva pogotka, u 61. i 84. minuti kada je bio precizan s bijele točke. Uz njega mrežu Samobora zatresao je i Matej Žgalin, dok je počasni zgoditak za goste postigao Matej Vitko.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 7. KOLO
NK RUGVICA SAVA 1976 – NK SAMOBOR 3:1 (0:0)
STRIJELAC: 1:0 Bandić (61- 11m), 2:0 Žgalin (69), 2:1 Vitko (79), 3:1 Bandić (84- 11m)
NK RUGVICA SAVA 1976: Rhadi, Žgalin, Kušeković, Barberić, Ivandić, Fišter, Klarić, Mizan (od 58. Bandić), Posarić (od 64. Hašimović), Belić, Filipović. TRENER: Ante Klarić
NK SAMOBOR: Biščan, Burić (od 87. Elez), Ibrahimović, Kerep (od 67. Cvok), Dilberović (od 57. Lovrić), Bišćan, Voloder, Bedeković, Brčić, Vitko, Mamić (od 74. Pavlin). TRENER: Damir Dragozet