Rugvica Sava 1976 prohujala Križem

U gostima kod Sloge, nogometaši Rugvica Save 1976 slavili su s 3:0
WhatsApp Image 2020-03-07 at 20.10.11

Nogometaši Rugvica Save 1976 proljetni nastavak prvenstva Jedinstvene županijske lige otvorili su na najbolji mogući način. U gostima u Križu kod davljenika Sloge, Rugvičani su prezentirali sjajnu igru koja je na kraju okrunjena pobjedom 3:0 čime je definitivno istaknuta kandidatura za najviše domete ove sezone.

Samo sedam minuta igračima iz Rugvice bilo je dostatno da riješe pitanje pobjednika. Najprije je u 19. minuti Marin Perković matirao domaćeg vratara za vodstvo, koje je u 26. podebljao Nikola Pukljak. Sjajno poslijepodne Rugvičana u Križu zaključio je Mate Mizan u 69. minuti.

Osim sjajne igre, sastav Rugvica Save 1976 i ovoga je puta imao gromoglasnu podršku Žute legije, koja je svoje ljubimce bodrila tijekom svih 90. minuta utakmice.