Rugvica Sava 1976 preokretom u nastavku do pobjede

Nogometaši Rugvica Save 1976 gostujuću pobjedu protiv Gradića potvrdili su domaćim 2:1 slavljem protiv Stubice
DSC_2111

Nogometaši Rugvica Save 1976 gostujuću pobjedu protiv Gradića potvrdili su domaćim 2:1 slavljem protiv Stubice. Domaći igrači do pobjede su stigli preokretom u drugih 45. minuta, nakon što su gosti iz Donje Stubice nakon prvog dijela imali vodstvo 1:0.

Gosti su poveli u 34. minuti golom Roberta Glavača i imali vodstvo do 59. minute kada je iskusni Emanuel Benković, svojim osmim golom poravnao rezultat. Pobjedu domaćoj momčadi u 81. minuti osigurao je Matteo Benedikt Hrga.

Pobjedom je Rugvica učvrstila poziciju u sredini poretka, te je trenutno sedmoplasirani sastav lige s 38 bodova na kontu. U narednom tjednu četvrtoligaše očekuje dvostruki program u kojem Rugvica Sava 1976 u srijedu, 12. svibnja gostuje u Humu na Sutli kod Straže, dok sljedeće subote u Rugvicu dolaze vodeće Ravnice.