Rugvica pobjednički i kroz Novi Marof

Rugvičani su opravdali ulogu favorita te pobjedom 39:30 nastavili svoj sjajan rezultatski niz ove sezone
277513748_3078377082478885_2271937260956545597_n

Niz ide dalje. 19. kolo 2. HRL-Sjever rukometašima Rugvice donijelo je gostovanje u Novom Marofu, gdje ih je ugostila momčad Marofa. Rugvičani su opravdali ulogu favorita te pobjedom 39:30 nastavili svoj sjajan rezultatski niz ove sezone. Maksimalan učinak i prednost od 11 bodova pred drugom momčadi Rudara najbolje pokazuju superiornost Rugvičana ove sezone.

Utakmica protiv Marofa bila je još jedna već viđena ovosezonska partija u režiji rugvičkih rukometaša. Već nakon deset minuta imali su +4 (6:10), a najvećih +6 imali su tri minute kasnije (6:12), da bi na odmor otišli s četiri gola viška (15:19). u 36. minuti domaćini su došli na samo gol zaostatka (19:20), no tada je do izražaja došla fizička pripremljenost i duža klupa Rugvice, koja je brojnim rotacijama pretrčala domaću momčad za uvjerljivih +9 na kraju (30:39).

Dobru partiju ponovno je pružio vratar Zvonimir Hrka sa 16 obrana. Napadački najučinkovitiji Nikola Ivanković s 10 golova, a uz bok njemu bio je i drugi mladi reprezentativac Tian Borovec koji je brojao do sedam. Inače, čak 12 rugvičkih rukometaša upisalo se među strijelce što najbolje pokazuju snagu ove momčadi, koja živi sezonu snova.