Rijeka - Gorica 3:0

Rijeka u posljednjih dvadeset minuta slomila otpor nogometaša Gorice

Gorica je dugo vremena odolijevala riječkim napadima
Rijeka i Gorica susreli se u 31. kolu SuperSport HNL-a Nel Pavletic/PIXSELL

Rijeka je izdržala pritisak Dinama koji je ranije danas golom Sandra Kulenovića svladao Lokomotivu i nakratko zasjeo na vrh ligaškog poretka. Uvjerljivom 3:0 pobjedom protiv Gorice, Riječani su ostali liderom SuperSport HNL-a.

Gotovo 70. minuta Goričani su odolijevali napadima domaćih igrača, štoviše u prvih 45. minuta nekoliko puta ozbiljno su i zaprijetili favoriziranoj Rijeci, koja je u posljednjih dvadesetak minuta došla do uvjerljive pobjede.

Rujevica je proključala u 68. minuti, nakon što je Pjaca na ubačaj Pašalić glavom matirao Banića. Pobjednik je definitivno riješen u 80. minuti kada je Marić podebljao riječko vodstvo. Devet minuta kasnije Marić je bio asistent, za Godu, koji je efektnim pogotkom postavio konačnih 3:0.