Rijeka se pridružila Dinamu u četvrtfinalu Kupa

Rijeka je treću sezonu zaredom u osmini finala Kupa u gostima kod Varaždina slavila s 2:1
Utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa između Varaždina i Rijeke Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Nogometaši Rijeke plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što su u gostima u osmini finala svladali Varaždin s 2:1, a pobjednički gol u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio je Luka Menalo.

U jeku Rijekinih napada, u 38. minuti, Varaždin je poveo. Nakon kornera Ivan Posavec glavom trese mrežu. I u drugom poluvremenu Rijeka je dominirala. U u 86. minuti Rijeka  stiže do izjednačenja iz prekida. Murić je ubacio u peterac, a Galović glavom pogađa za 1-1.

I kad se činilo da nas čeka produžetak, Rijeka je u drugoj minuti sudačke nadoknade (došla do pobjede. Najbolji igrač utakmice Robert Murić odradio je većinu posla, a Luka Menalo iz blizine trese mrežu.