Restoran Gladne oči preokretom do slavlja kod veterana

U veteranskoj konkurenciji ovogodišnje Kutije šibica slavio je Restoran Gladne oči. Iako je Promotionplay u 12 minuti autogolom Klobučara i golom Guština imao vodstvo od 2:0, igrači Restorana Gladne oči kreirali su preokret te su ponijeli naslov najbolje momčadi. U samo četiri minute od 19. do 23. minute Mumlek s dva te Gričar s jednim zgoditkom promijenili su tijek utakmice na stranu Restorana Gladne oči koji je prednost sačuvao do kraja susreta.

Upravo je Miljenko Mumlek bio najbolji igrač veteranskog turnira, u kojem su pojedinačne nagrade pripale i vrataru pobjedničke momčadi Anti Pavičiću koji je najbolji vratar, dok je najbolji strijelac Ivan Fumić iz Auto kluba Siget.

Pobjednice u ženskoj konkurenciji su djevojke iz ŽNMK MC Plus DC Grzela Futura Dental, koje su boljim izvođenjem sedmeraca nadjačale Stomatološki centar Flegar Splat. Pobjedničku ekipu s klupe je predvodila legenda Kutije šibica Dinko Huskić, koji je tako turnir nakon seniorske i veteranske konkurenciji osvojio i u konkurenciji djevojaka.