Raspucana Bistra do vrha napunila mrežu Vatrogasca

Nogometaši Bistre u posljednjem domaćem susretu ove sezone u kojem su proslavili i naslov prvaka Jedinstvene županijske lige te ulazak u Četvrtu ligu u revijalnom i slavljeničkom tonu dočekali su goste iz Zdenaca. Nogometaši Vatrogasca proveli su se kao bosi po trnju, jer nakon devedeset odrađenih minuta doživjeli su poraz od čak 11:1. Nakon susreta započelo je veliko slavlje igrača i navijača pred kojima je još jedino susret protiv Dinama (J), s kojim će odmjeriti i snagu u finalu Kupa NS Zaprešić.

Jakovljani u posljednjih 90 minuta ove sezone ulaze s druge pozicije nakon današnje pobjede u Laduču, gdje su istoimenog domaćina porazili s 4:2. U igri za drugo mjesto ostao je i Lukavec koji je u Kerestincu s 3:2 porazio TOP. U ostalim susretima igrali su; Sutla-Rakovec 6:0, Jamnica-Strmec 2:3, Rugvica-Kupinec 3:1, Sloga SU-ZA – HNK Gorica II 0:2 i Klas-Lomnica 5:2.

U pretposljednjem 29. kolu 1. ŽNL- Istok igrali su; Vatrogasac-Buna 2:1, Zvekovac-Mraclin 3:0, Mladost-Sloga 2:1, Lonja-Sava 6:0, Oborovo 74-Kloštar 1:2, Mladost-Sloga 2:1, Meštrica-Turopoljac 1:1, Ban Jelačić-Dubrava 5:0 i Brcko-Dinamo Hidrel 7:2.

Rezultati 29. kola 1. ŽNL- Zapad su; Sloga-Bregana 1:0, Krašić-HNK Tigar Rakitje 3:1, Bestovje-Rakov Potok 5:0, Zrinski-Jaska 4:3, Dinamo-Vrh 2:1, Sava-Mladost (L) 0:0, Mladost (KS)-Mladost (KD) 5:3 i Klokočevac-Novaki 0:3.