Rakovec poveo pa stao

U gostima kod Rakovog Potoka, Rakovec je poražen s 3:1
64230321_752688058466736_3232654002017533952_o

I nakon petog ligaškog kola nogometaši Rakovca su bez pobjede. Novi neuspjeh momčad je doživjela u Rakovom Potoku kod istoimenog domaćina, koji je slavio s 3:1, ostavivši momčad prikovanu za dno ligaškog poretka.

Rakovčani su poveli u 14. minuti zgoditkom Korenike iz slobodnog udarca. Držali su gostujući igrači prednost do 44. minute, kada je Golub pogodio za izjednačenje. Taj zgoditak kao da je presjekao igrače trenera Denisa Madžara, koji su u nastavku u potpunosti podbacili, što su domaći nogometaši iskoristili te preko Šolčića i Makaruna osigurali pobjedu.

Iako su očekivanja Rakovca uoči početka sezone bila puno veća, po svemu sudeći momčad očekuje borba za ostanak u ligi, jer na kontu je od mogućih 15 bodova samo jedan.