Rakovcu važna pobjeda protiv Turopolja

Dvostruki strijelci za Rakovec bili su Dujmić i Grgoić
280134668_1163024851161953_1142020575299270851_n

Nogometaši Rakovca u 21. kolu 1. ŽNL-Istok došli su do vrlo važne pobjede u susretu s Turopoljem. Rakovčani su do pobjede stigli u nastavku susreta, u kojem su slomili otpor gostiju koji su nakon prvih 45. minuta imali povoljan rezultat.

Dujmić je u 28. minuti dove Rakovec u vodstvo, da bi samo četiri minute kasnije Karlović vratio stvari na početak postigavši izjednačujući zgoditak. U samo sedam minuta nastavka domaći nogometaši preko Grgoića koji postiže dva gola odlaze na 3:1 (55., 61.), dok je konačnih 4:1 u 88. postavio Dujmić.

Danas je još igrao Kloštar koji je golovima Jandrića i Filipovića s 2:0 opravdao ulogu favorita u susretu s posljednjeplasiranom Ostrnom.

U sutrašnjim susretima sastaju se; Buna-Posavec, Gaj-Lonja, Vatrogasac-Dubrava, Dinamo Hidrel-Ban Jelačić i Milka Trnina-Meštrica.