Proglašeni najbolji bjelovarski sportaši

Najboljima su proglašeni Ela Jelić, članica taekwondo kluba Omega i Miran Maričić, član streljačkog društva Bjelovar 1874
Bjelovar: Ela Jelić i Marin Maričić proglašeni su najboljim sportašima za 2021. godinu Damir Spehar/PIXSELL

Grad Bjelovar proglasio je svoje najbolje sportaše i sportske ekipe za prošlu 2021. godinu. Najboljima su proglašeni Ela Jelić, članica taekwondo kluba Omega i Miran Maričić, član streljačkog društva Bjelovar 1874.

Ela Jelić je na klupskom prvenstvu Europe u taekwondou osvojila zlatnu medalju kojom se kvalificirala na juniorska prvenstvo Europe, dok je na prvenstvu Hrvatske za mlađe seniorke osvojila drugo mjesto.

Miran Maričić je prošle godine na svjetskom kupu osvojio dva treća mjesta, ušao je u finale Olimpijskih igra u Tokiju gdje je osvojio šesto mjesto, a pored toga trenutno je vodeći na svjetskoj rang listi strijelaca zračnim oružjem.