Pripremna utakmica: Vrbovec-Samobor 1-5

Raspucani gosti iz grada kremšnita
v-s1

Potpuno pomlađeni Vrbovec u subotu je na svom terenu, po velikoj vrućini i pred stotinjak gledatelja, odigrao i prvu pripremnu utakmicu sa Samoborom i doživio poraz. Gosti iz grada kremšnite ovoga su puta pobijedili 5-1.

Bašićeva momčad prva je postigla pogodak u 28. minuti nakon lijepog prodora lijevom stranom, a ubačenu loptu Mohač je glavom pospremio u mrežu. Uslijedila su dva opasna pokušaja Vrbovčana (Josip Colarić i Martinović), ali je vratar Klemenčić sjajno reagirao.

U nastavku susreta oba su trenera na teren su poslala igrače s klupe i vrlo brzo Samoborci postižu i drugi pogodak. Ponovo je lopta pred domaća vrata stigla s lijeve strane, a Rihter je samo podmetnuo nogu za 2-0. U 61. minuti slobodan udarac s 18 metara izvodi Josip Colarić, a onda odbijenu loptu od živog zida, iz drugog pokušaja neobranjivo šalje u mrežu za 1-2. U stopostotnoj prilici za poravnanje rezultata našao se u 72. minuti mladi Fugaj, ali je iz blizine tukao u golmana.

A, onda je uslijedila serija gostiju: efektno za 3-1 pogađa Krajačić, malo kasnije povisuje Zelenika i „točku na i“ u 85. minuti stavlja Karasman za konačnih 5-1.

Novu provjeru Biškupova momčad ima za tjedan dana, ponovo na svom terenu, s ekipom Bjelovara.