PRIJATELJSKA UTAKMICA: Rugvica Sava 1976 svladala Kurilovec

DSC_2300

U sklopu priprema za nadolazeću sezonu koja kreće za deset dana, na SRC Udarnik odigrana je prijateljska utakmica između trećeligaša Kurilovca i četvrtoligaša Rugvica Save 1976. Gosti iz Rugvice slavili su 1:0.

Pogodak odluke postigao je iskusni Emanuel Benković u 17. minuti nakon sjajnog centaršuta Dine Kralja, čiji je ubačaj Benković glavom pospremio iza leđa Išeka. Imala je prije toga gostujuća momčad sjajnu priliku preko Škegre koji je s centra išao sam na domaćeg vratara, no njegov je udarac završio uz vratnicu. Nakon primljenog pogotka Kurilovec je imao veći posjed, no bez izrazitih prilika. Valja tek spomenuti gredu nakon prekida.

U nastavku susreta oba su trenera izrotirala sve raspoložive snage, no odnos snaga na terenu ostao je nepromijenjen. Kurilovec je imao veći posjed lopte, dok su one prave prilike u dva navrata zapucali Rugvičani preko Škegre i Benkovića.

I dok gostujući trener Domagoj Abramović s optimizmom može gledati prema novoj sezoni, pred Senadom Harambašićem i Kurilovčanima još je dosta posla kako bi stvari sjele na svoje mjesto, jer Kurilovec u novu sezonu ulazi s kompletno novom momčadi.