Rijeka nastavila pobjednički niz

Pred riječkim naletom pala i Lokomotiva

Rijeka: Utakmica HNK Rijeka – NK Lokomotiva Goran Kovacic/PIXSELL

U susretu 23. kola SuperSport HNL-a nogometaši Rijeke su upisali novu pobjedu te su se učvrstili na samom vrhu ljestvice. Ovaj put su na svojoj Rujevici svladali Lokomotivu s 4-0.

Uvodna dva pogotka na utakmici postigao je Bruno Bogojević koji je suparničku mrežu tresao u devetoj i 31. minuti. Na 3-0 je odličnim udarcem povećao Veldin Hodža u 86. minuti, dok je sve zaključeno golom Alena Grgića u 90. minuti.

Rijeka je tako upisala petu prvenstvenu pobjedu u nizu, dok je Lokomotiva izgubila ligašku utakmicu po prvi puta nakon kraja studenoga kada je poražena od Slaven Belupa.