Porazi Dugog Sela i Vrbovca

Dugo Selo je s 2:1 poraženo od Ponikva, a istim rezultatom bolje od Vrbovčana bilo je Vrapče
vrbovec 16. kolo

Nogometaši Dugog Sela na domaćem su terenu doživjeli poraz od Ponikva s 2:1. Sva tri pogotka pala su u nastavku susreta. Gosti su poveli u 65. zgoditkom Voda Bartolića, a samo tri minute kasnije na 1:1 izjednačio je Luka Talan. Za novo vodstvo gostiju u 72. zaslužan je Lovro Banovec, koji je postavio i konačan rezultat utakmice.

Negativan niz Vrbovčani su nastavili u gostima kod Vrapča gdje su doživjeli 12 prvenstveni poraz. Domaća je momčad slavila s 2:1 ostavivši Vrbovčane prikovane za dno trećeligaške ljestvice sa samo pet bodova na kontu.

Vodeći Jarun uz hat-trick Igora Prijića i gol Arijana Ačkara s 4:0 porazio je Maksimir. U ostalim današnjim utakmicama igrali su; Lučko-Trešnjevka 2:0. Kurilovec-Bistra 1:1 i Mladost-HAŠK 3:0. Kolo će sutra zaključiti Gaj-Segesta i Trnje-Zagorec.