Ponikve u Gradićima proslavile jesenski naslov

Praznik nogometa u Gradićima pokvarilo je tek hladno vrijeme i težak teren za igru. Derbi 4. NL NS Zagreb između dviju prvoplasiranih momčadi bio je lijepa završnica nogometne jeseni u kojoj najviše razloga za zadovoljstvo mogu imati igrači i pristaše kluba s Gajnica koji su osvojili jesenski naslov.

Sjajnu jesen Ponikve su zaključile pobjedom na neugodnom gostovanju u Gradićima, kojima je danas i sreća okrenula leđa. Iako su doživjeli poraz u domaćim se redovima osjetila tuga, ali i ponos zbog sjajne polusezone koju su odradili.

Iako je domaća momčad od 26. minute zbog isključenja Dinka Zubčića imala igrača više terensku inicijativu nisu okrunili. Prilika su imali, no nisu ih realizirali. Kazna je stigla u posljednjih petnaestak minuta u kojima gosti preko Vida Bartolića i Vlade Berića dolaze do pobjede od 2:0 koju su itekako znali proslaviti s Vješalima koja su ih pratila i u ovoj utakmici.