Poletu bod kod Naftaš Ivanića

Konačno je krenulo nogometno proljeće na županijskim terenima
POLET obr

U Jedinstvenoj županijskoj ligi odigrana su četiri susreta, a najzanimljivije bilo je na Zelenjaku u Ivanić-Gradu, gdje je Naftaš ugostio Polet. Susret je završio bez pobjednika rezultatom 1:1. Polet je poveo u 30. minuti golom Šestaka, a za izjednačenje u 44. minuti strijelac je bio Miličević.

U preostale tri utakmice domaćini su upisali sigurne pobjede; Samobor je sa 6:0 bio bolji od Lomnice, Rakov Potok je s 4:0 porazio Rakovec, dok je Stupnik kontra Klasa slavio s 2:0. Sutra igraju; Mraclin-Vatrogasac, Sloga-TOP, Dinamo-Ban Jelačić, Vinogradar-Strmec i Sveta Nedelja-Turopoljac.

Na terenima 1. ŽNL-Istok odigrana je tek jedna utakmica u kojoj je Kloštar na domaćem terenu s visokih 6:1 porazio Zvekovac. Trostruki strijelac bio je Joveš, a po jedan su gol postigli Jandrić, Jerković i Vraneš. Sutra od 15 sati igraju; Posavec-Meštrica, Gaj-Dinamo Hidrel, Vatrogasac-Lonja, Dubrava-Milka Trnina, Ostrna-Mladost i Kupa-Buna.

U 18. kolu 1. ŽNL-Zapad igrali su; Bestovje-Novaki 2:3 i Zrinski-Jaska 3:1, dok sutra igraju; Sloga SUZA-Sava, Klokočevac-Savski Marof, Pušća-Mladost (L), Mladost (KS)-HNK Tigar Rakitje, Vrh-Bregana, BSK-Jamnica i Mladost (KD)-Krašić.