Pobjedom nad Nacionalom Futsal Dinamo vratio vrh

Nakon samo jednog kola malonogometaši Futsala Dinamam vratili su se na vrh ljestvice. Osim što su oni bili uspješni u susretu protiv lanjskog prvaka Nacionala, porazivši ga s 3:2, na ruku im je išao i susret iz Slavonskog Broda gdje je domaći Brod 035 svladao Split Tommy s 5:4.

Nervozno su igrači Futsal Dinama ušli u gradski derbi, iako su imali inicijativu poveo je Nacional golom Danijela Matkovića u četvrtoj minuti. Pet minuta kasnije povratnik u redove Dinama Hrvoje Penava poravnao je rezultat te se s 1:1 otišlo na odmor. Početkom nastavka Dinamo je preko Mihaela Prgometa i Hrvoja Penave poveo s 3:1. Matković je svojim drugim zgoditkom deset sekundi prije kraja uspio tek ublažiti poraz novinara.

Gromoglasnom podrškom navijači su se oprostili od Mate Čuljka, prvog trenera Futsal Dinama, odavši mu tako najljepšu moguću počast. (FOTO: Futsal Dinamo)