Pobjeda Deerovaca na početku lige

Nakon što su napravili kompletan remont ekipe Dubravci su jučer nastupili na malonogometnoj ligi u Sesvetama
b89e7e19-91d5-4a1b-aa1c-db5794cf0724

Novu sezone malonogometne lige u Sesvetama igrači MNK Dubrave Deer otvorili su 3:2 pobjedom protiv CNC Tehnologije.

U prvom djelu momčad CNC Tehnogolije u nekoliko navrata prijeti te upjevaj postići pogodak za minimlano vodstvo uoči odlaska na odmor. No, u nastavku je momčad Dubrave posložila svoje redove te najprije zabija Svetac nakon što se lijepo zagradio i iz okreta pogodio za poravnanje rezultata.

Nakon izjednačenja Deerovci napadaju te iz divne akcije postižu pogodak preko Kovačevića za vodstvo od 2:1. Preokret je rezultirao još lepršavijom igrom Dubravaca, što je rezultiralo još jednim pogotkom u mreži CNC Tehnologije. Pogodak Badrova nakon ubacivanja Salije bio je potez susreta, jer Badrov je mrežu suparnika zatresao na spektakularan način. U nastavku momčad CNC Tehnike je bacila sve adute u napad te uspijeva smanjiti rezultat na 3:2 .