Osijek uvjerljiv na Šubićevcu

Osijek je bio uvjerljiv u Šibeniku gdje je slavio s 4:0
Šibenik: 25. kolo Hrvatski Telekom Prve HNL: Šibenik – Osijek Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Osijek je bio uvjerljiv u Šibeniku gdje je slavio s 4:0. Gosti su poveli u 13. minuti lijepim golom Laszla Kleinheislera. Lončar je sa sredine terena odlično proigrao Kleinheislera koji s lijevog krila ušao u kazneni prostor i preciznim udarcem pogodio suprotni kut.

Osijek je utakmicu prelomio u prvih pet minuta drugog poluvremena postigavši dva brza gola. U 47. minuti je Bočkaj ubacio iz kornera, a u gužvi se najbolje snašao Mierez pogodivši za 2-0.

Samo dvije minute kasnije Bočkaj je ponovo ubacio iz kornera, najviši u skoku bio je Santini pogodivši gornji desni kut za 3-0. Točku na “i” gosti su stavili u 85. minuti kada je Erceg nakon brze kontre zabio za 4-0. Bila je to odlična akcija Osječana. Bočkaj je u gol-šansu sjajnom asistencijom doveo Bohara koji je mogao zabiti, no ipak je odlučio proigrati Ercega koji je bio usamljen na lijevoj strani i bez problema zabio za 4-0.

Dodajmo kako je početak drugog poluvremena kasnio više od 40 minuta zbog nestanka električne energije.