Osijek u nastavku preokrenuo Inter

U samo sedam minuta drugog poluvremena Osijek je preokrenuo minimalno vodstvo Intera koje im je u 21. minuti donio Antonio Bosec
U 3. kolu Hrvatski Telekom Prve lige sastali se Osijek i Inter

Nakon šokantnog ispadanja iz Europe od sofijskog CSKA, nogometaši Osijeka uspjeli su preko zaprešićkog Intera doći do druge prvenstvene pobjede. Nakon što su u prošlom kolu poraženi u Velikoj Gorici, Osječani su večeras na svom Gradskom vrtu s 3:1 porazili Inter.

Nakon prvog dijela gosti iz Zaprešića imali su vodstvo od 1:0 koje im je donio Antonio Bosec u 21. minuti utakmice, da bi Osijek u nastavku susreta preokrenuo rezultat i spriječio senzaciju. U samo sedam minuta igre u periodu od 67. do 75. minute domaći su igrači preokrenuli rezultat. Petar Bočkaj zgoditkom u 68. minuti vraća stvari na početak, da bi Laszlo Kleinheisler samo minutu kasnije doveo Osijek u vodstvo. Pobjedu je u 75. minuti potvrdio Antonio Mance.

U prvom današnjem susretu Hajduk je na Poljudu zgodicima Caktaša, Edouka i Nejašmića s 3:0 bio bolji od Lokomotive.