Oršić: Cijela ekipa je igrala vrhunski, borili smo se, nismo odustajali i kada smo primili gol

U trenucima dok su Brazilci odbrojavali minute do ulaska u polufinale, dvojac iz HNL-a Mislav Oršić i Bruno Petković vratio je Vatrene u život
KATAR 2022 – Nogometaši Hrvatske su ušli u polufinale Svjetskog prvenstva Goran Stanzl/PIXSELL

Ako sada ne prodamo Livija, nikada i nećemo, poručio je Mislav Oršić nakon što je hrvatska reprezentacija nakon još jedne drame izborila plasman u polufinale Svjetskog prvenstva u Katru.

U trenucima dok su Brazilci odbrojavali minute do ulaska u polufinale, dvojac iz HNL-a Mislav Oršić i Bruno Petković vratio je Vatrene u život. Oršić je asistirao, a Petković zabio za 1-1 i povratak hrvatske vrste u život.

-Bila je to polukontra, Vlašić mi je dodao loptu, kada sam pogledao, vodio sam Petka da se odvaja na povratnu i to je bilo to- kazao je Oršić nakon utakmice.

Kazao je kako je imao veliku želju zabiti gol na Svjetskom prvenstvu. Još nije zabio iz igre, ali je iz jedanaesterca.

-To ću računati kao da sam ga zabio- kazao je sa smiješkom.

Sasvim sigurno pobjeda protiv Brazila može se uvrstiti u najveće pobjede u povijesti hrvatske vrste.

-Sasvim sigurno, još nismo svjesni što smo napravili. Cijela ekipa je igrala vrhunski, borili smo se, nismo odustajali i kada smo primili gol. Sada zasluženo slavilo- dodao je.

Oršić je pohvalio klupskom suigraču Dominiku Livakoviću na još jednoj blistavoj predstavi, još jednom igraču iz domaćeg prvenstva

-To je pokazatelj da i naša liga ima jako dobrih igrača. Ako sada ne prodamo Livija nećemo nikada.

Dodao je kako mu je sasvim svejedno tko će biti u polufinalu s druge strane, Nizozemska ili Argentina.

Svejedno mi je, neću niti gledati utakmicu- poručio je.