Odlična predstava Ivice Zubca za pobjedu LA Clippersa

Hrvatski centar je za 35 minuta ubacio 13 koševa, dodavši 10 skokova, sedam asistencija i blokadu, a nedostajale su mu tri asistencije kako bi upisao "triple-double"
ivica zubac Goran Kovačić/PIXSELL

Košarkaši Los Angeles Clippersa upisali su petu uzastopnu pobjedu nakon što su na parketu Staples Centra porazili Detroit Pistonse sa 131-124 uz odličnu predstavu hrvatskog košarkaša Ivice Zubca koji je bio blizu “triple-doublea”.

Hrvatski centar je za 35 minuta ubacio 13 koševa, dodavši 10 skokova, sedam asistencija i blokadu. Nedostajale su mu tri asistencije kako bi upisao “triple-double”.

Bila je ovo 26 utakmica ove sezone u kojoj je postigao najmanje 10 koševa i jedanaesti “double-double” u sezoni, što mu je najviše u njegovoj četverogodišnjoj NBA karijeri.

San Antonio Spursi su na gostovanju porazili Dallas Maverickse sa 119-117 prekinuvši seriju od pet uzastopnih poraza. Dejounte Murray je dodao 25 koševa, dok je Lonnie Walker ubacio 13 koševa za Spurse za koje nije nastupio Luka Šamanić.