Pobjeda u gostima

Nova dva boda za rukometaše Rugvice

Šestom ovosezonskom pobjedom Rugvica je došla do treće pozicije

Novu pobjedu, šestu ove sezone rukometaši Rugvice upisali su u gostima u Varaždinu. Drugu ekipu premijerligaša Varaždina 1930, Rugvičani su svladali s 40:33.

Nakon izjednačenih petnaestak minuta u kojima su većinom u vodstvu ne većem od dva razlike bili rukometaši Rugvice do odlaska na odmor odvojili su se na +3 (20:23). U nastavku su igrači trenera Hrvoja Džigumovića serijom 11:4 u 46. minuti otišli na +10 (24:34) i mirno utakmicu priveli kraju.

Prvi strijelac Rugvice bio je Denis Medjaković s osam zgoditaka, a uz njega u sastavu ekipe bili su još Katić (4), Kokot-Miloš (2), Pavlović, Pršlja (3), Milković (5), Djerdj (6), Bočkaj, Grbeša (3), Marinčić (1), Gerenđir Matić (5), Klarić, Filipović(1), Mucić(1), Ivanković, Čule (1).