Nogometaši Kurilovca nadjačali Lučko. Trener Perica Vidak ne krije zadovoljstvo nakon treće pobjede

U današnjem susretu Kurilovčani su na SRC-u Udarnik dočekali Lučko i sjajnom izvedbom tijekom svih 90 minuta došli do pobjede od 2:0
VIDAK NIZ

Nogometaši Kurilovca jedina su momčad 3. HNL-Središte koja ima stopostotni učinak nakon tri odigrana kola. U današnjem susretu Kurilovčani su na SRC-u Udarnik dočekali Lučko i sjajnom izvedbom tijekom svih 90 minuta došli do pobjede od 2:0.

Strijelci za trijumf kojim je Kurilovec ostao na trećeligaškom vrhu s dva boda više od Jaruna i Dugog Sela bili su Mate Tominac u 29. te Luka Mandura u 84. minuti utakmice.

-Odigrali smo sjajno prvo poluvrijeme u kojem smo prezentirali sve ono što radimo. Imali smo kontrolu nad igrom i uz gol mnoštvo prilika. Bilo je to ono pravo, dominantno, jednostavno i brzo. Lučko se u drugom dijelu bacilo na glavu- o utakmici će trener Kurilovca, Perica Vidak, koji ne krije zadovoljstvo ovakvim ulaskom u prvenstvo.

-Devet bodova u tri utakmice bez primljenog pogotka čini nas sretnima. Dečkima kapa do poda- za kraj će Vidak.