NEVJEROJATNA DORA HABIJANČIĆ – Na Casper openu do sedmog zlata ove godine

Dora Habijančić ove sezone ne zna za poraz, u Zagrebu je došla do sedmog ovosezonskog turnirskog slavlja
Casper open2019

U organizaciji Taekwondo kluba Casper iz Zagreba, protekle je subote u dvorani Osnovne škole Hrvatski Leskovac, održano peto izdanje Casper opena. Među 280 natjecatelja iz 39 klubova, bilo je i osmero natjecatelja Taekwondo kluba Velika Gorica, koji su osvojili četiri medalje.

Zlatno odličje pripalo je Dori Habijančić, kojoj je to sedma medalja zlatnog sjaja ove godine. Srebrna je bila Katarina Bačurin, kao i Marinela Bošković, dok je brončanu medalju osvojila Lea Kajfeš.

-Svi naši natjecatelji odradili su odličan turnir i naše mlade nade sve više napreduju, a dokaz je tome da su i mlađe kadetkinje na ovom turniru zauzele visoko treće mjesto u konkurenciji 39 klubova- istaknuo je trener Igor Matić.